Krystyna Steczkowska
Jej tytuł? Magister sztuki – szeroko pojętej, muzycznej. Choć jej ścieżki często splatały się z artystami sztuk plastycznych.
Zaczynała kilka lat temu od drobiazgów użytkowych: mydelniczki, patery, talerze, cukiernice, lampiony, ale z czasem fascynacja obrała kierunek postaci. Uczyła się obserwując, próbując i wciąż to robi.

Jak tworzy? Co ją inspiruje? 
Będziecie mogli osobiście Ją zapytać już 16 listopada w InterHouse Hotel w Krakowie.

  • Facebook Social Icon

Galeria Lagos to grupa pasjonatów, uwielbiających minerały oraz skały. Podbudowani szeroką wiedzą i wykształceniem kierunkowym tworzymy niepowtarzalną biżuterię. W swojej codziennej pracy wykorzystują kamienie szlachetne i półszlachetne.  Galeria mieści się w Krakowie. Każdy z Państwa może sam dobrać kamienie, z których chce mieć wykonany wisior, bransoletkę lub naszyjnik. Zawsze najwyższej klasy minerały, z których każdy ma swoją niepowtarzalną historię.

www.galerialagos.pl 

  • Facebook Social Icon

Pracownia Gardenia

 

Założyłam pracownię, aby dzielić się swoją wiedzą i miłością do kwiatów i natury. Chcę Wam pomagać tworzyć piękniejsze otoczenie i wyrażać uczucia za pomocą kwiatów.Jestem dyplomowanym florystą, doświadczonym nauczycielem florystyki  i państwowym egzaminatorem w tym zawodzie.

​Wielbicielką pozytywnego myślenia i rozwoju osobistego. W życiu cenię prostotę i piękno znajdowane w takich drobiazgach, jak poznanie kogoś sympatycznego, piękny uśmiech mojej córki lub zachwycający wschód słońca na początek dnia pracy. Katarzyna Malec

www.pracowniagardenia.com

  • Facebook Social Icon

Sylwester Stabryła

Absolwent Katedry Sztuki Politechniki Radomskiej 2002r. Dyplom z malarstwa – prof. Andrzej Gieraga, aneks z grafiki – prof. Krzysztof Wyzner. 
Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem. Ma na swoim koncie wystawy w niemal całej Europie. Między innymi w Wiedniu, Pradze, Berlinie. Artysta niezwykle oryginalny. Podczas gali finałowej Folk & Design Night, jeden z jego obrazów trafi na licytację. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Gajusz.

  • Facebook Social Icon

W latach 1936-39 nasi pradziadkowie Jan i Karolina Budz Kwatercorz w wolnym czasie zajmowali się wytwarzaniem domowej nalewki z wykorzystaniem wysokogórskich roślin. Niezastąpionym składnikiem okazał się arcydzięgiel litwor, kryjący w sobie cenne właściwości lecznicze. Dbając o walory smakowe, dodawali naturalnego miodu z własnej pasieki.  Niezwykły aromat nalewki cieszył się i nadal wyjątkowym uznaniem wśród wszystkich smakoszy.

  • Facebook Social Icon

Matuula. Szyjemy dla wszystkich, którzy szukają rzeczy pięknych i niebanalnych. Dla tych, którzy szukają swojego stylu i chcą czerpać inspirację z tego, co ma do zaoferowania polski design– zarówno współczesny, jak i związany z modą ludową. Nasze projekty są egalitarne, a jednocześnie elitarne: pasują każdemu niezależnie od wieku czy płci. sieciówkach.

  • Facebook Social Icon

Manufaktura ponadczasowych mebli tapicerowanych przeznaczonych dla wymagających Klientów. Produkujemy sofy, fotele, krzesła, łóżka na indywidualne zamówienia stosując bardzo wyszukane komponenty, luksusowe tkaniny obiciowe oraz skóry pochodzące od najlepszych dostawców. Wszystkie modele mebli zostały zaprojektowane przez polskich projektantów. W roku 2018 otrzymaliśmy tytuł „Made in Małopolska” w kategorii „Dizajn”. www.hmdesign.pl

  • Facebook Social Icon

Gabinet Gorlicka – Kruk jest nowoczesnym miejscem oferującym zabiegi w zakresie zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej. Mając na celu Państwa bezpieczeństwo oraz pełen komfort zabiegów, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem zarówno kosmetycznym, jak i medycznym. Podczas zabiegów korzystamy z wyselekcjonowanych kosmetyków renomowanych firm, spełniających światowe standardy: Dr. Grandel, Revitalash, Sesderma, Filorga, Gernetic, Mesoestetic.

  • Facebook Social Icon

Studio Słowianka to prestiżowe, wiodące na polskim i europejskim rynku kosmetycznym centrum szkoleniowe zajmujące się kosmetyką i pielęgnacją: rąk, paznokci, cery, pedicure, manicure oraz różnego rodzaju artystycznym i klasycznym zdobieniem paznokci. Oferujemy Najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci marki "Słowianka", oraz profesjonalne szkolenia pod okiem światowych mistrzów Nails Industrii. Slowianka Nail Trends to wiodące na polskim rynku i w Unii Europejskiej centrum szkoleniowe zajmujące się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla przyszłych i obecnych stylistek paznokci. 

  • Facebook Social Icon