InterHouse Hotel

InterHouse Hotel to jedno z najlepiej usytuowanych miejsc w Krakowie. Niewiele ponad dwa kilometry do Rynku Starego Miasta gwarantuje znakomite emocje i wspaniałą architekturę na wyciągniecie ręki. Od lat doceniany przez Gości z całego świata.

Do dyspozycji naszych Gości znajduje się 75 pokoi. Restauracja "W dzikim winie", oraz otwarta już od 10:00 rano kawiarnia serwująca nie tylko drinki z całego świata, ale także autorskie kompozycje naszych Baristów. Menu naszej restauracji opiera się na kuchni polskiej, a samo wnętrze w sposób subtelny nawiązuje do polskich tradycji. 

Hotel stale się rozwija. Lwia jego część dostosowana jest już do poziomu 4 gwiazdek. profesjonalny personel spełni każdą z Państwa potrzeb. 

Hotel to także znakomite miejsce dla organizacji wydarzeń kulturalnych, lub uroczystości prywatnych. Wesela, bankiety, konferencje. Ogranicza nas jedynie Państwa wyobraźnia.

Dla nas najważniejsze jest to, abyście Państwo czuli się jak w domu i odwiedzali nas tak często jak tylko Państwa drogi skrzyżują się z Krakowem.

InterHouse Hotel Team.

www.interhousehotel.pl 

  • Odwiedź nas na Facebooku